خانه / عمومی / گرانقیمت‌ترین موتورسیکلت جهان
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2018-05-23 09:16:06Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

گرانقیمت‌ترین موتورسیکلت جهان

راساس گزارش نيواطلس، اين موتور سيكلت كه هارلي ديويد‌سون بلو اديشن (Harley-Davidson Blue Edition) نام دارد، موتوري ۱٫۹ ميليون دلاري است كه دو ساعت رايگان بوشره نيز به همراه آن به خريدار اهدا مي‌شود.

در بدنه اين موتور ۳۶۰ قطعه الماس، و پيچ‌هايي از جنس طلا كار شده و محفظه‌هايي ويژه نگهداري از ساعت و جواهرات در آن ايجاد شده‌است. اين دو محفظه به شكلي طراحي شده‌اند تا محتويات خود را از آسيب ناشي از لرزش‌هاي شديد موتور در حين حركت حفظ كند.

پايه اصلي اين موتور،‌بدنه مدل Softail Slim S هارلي ديويدسون است كه تقريبا تمامي قطعات آن با قطعات دست‌ساز جايگزين شده‌است و به گفته شركت هارلي، ۲۵۰۰ ساعت كار صرف ساخت اين موتور شده‌است و شركت بوشره ادعا دارد تمامي قطعات فلزي به صورت دستي توليد، جوش‌كاري،‌نصب و صيقلي شده‌اند.

از ويژگي‌هاي اين مدل،‌ وجود حفره‌اي روي موتور اصلي است كه درون آن با چراغ‌هاي ال اي دي روشن شده‌است تا راننده بتواند ميل‌لنگ و لوله‌هاي طلايي سوپاپ را در حين حركت مشاهده كند. رينگ‌هاي موتور كاملا سفارشي ساخته شده‌اند و چراغ‌ها، فنرهاي جلوي موتور، فرمان، ركاب و اگزوز موتور نيز از جنس فلزي به رنگ رز‌گلد يا طلاي صورتي است. در انتهاي دو فرمان موتور است كه حلقه‌هايي چرخان مزين به الماس نصب شده‌اند.

این مطلب را دیده اید؟

ترامپ پیشنهاد اروپا برای حذف تعرفه صنایع خودروسازی را نپذیرفت

دونالد ترامپ پیشنهاد حذف تعرفه‌های سنگین گمرکی بر روی خودروهای وارداتی اروپایی به آمریکا را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *