خانه / تخصصی / فولکس واگن خودروهای مشتریان را قبل از سررسید تحویل داد .

فولکس واگن خودروهای مشتریان را قبل از سررسید تحویل داد .

به نقل از سایت شرکت فولکس واگن ایران :

شرکت ماموت خودرو، در اقدامی قابل تقدیر خودروهای ثبت‌نامی در اسفندماه سال ۹۶ برای موعد تحویل خرداد و تیر ۹۷ را در فروردین‌ماه سال جاری فراخوان نمود. نماینده رسمی فولکس واگن در ایران در اسفندماه سال گذشته اقدام به پیش‌فروش خودروهای خود به صورت علی‌الحساب و با موعد تحویل ۶۰ و ۹۰ روز کاری کرد اما پس از آن نوسانات بازار ارز شروع شد و در نیمه فروردین‌ماه شدت گرفت که علیرغم نوسانات بازار ارز در دو ماهه اخیر و افزایش قابل توجه نرخ ارز و هزینه‌های ترخیص خودرو در سال جاری، این شرکت تحویل این دسته از خودروها را بدون افزایش قیمت به انجام رسانید.
به گزارش روابط عمومی ماموت خودرو، ثبت‌نامی‌های فراخوان شده در انتهای سال گذشته ترخیص شده و مشمول افزایش هزینه‌های سال جاری نگردیده بودند، بر این اساس ماموت خودرو به پاسداشت اعتماد مشتریان در ثبت‌نام انجام شده، تصمیم گرفت خودروها را با هزینه‌های سال گذشته و بدون هیچ‌گونه وجه اضافی به ایشان تحویل دهد.
با توجه به آخرین اطلاعات، خودروهای ثبت‌نامی با موعد تحویل ۹۰ روز کاری این شرکت نیز به زودی جهت تکمیل وجه و دریافت خودرو فراخوان خواهند شد.
بدیهی است انجام تعهدات پیش از سررسید زمینه‌ساز اعتماد بیشتر خواهد بود که شرکت ماموت خودرو سعی دارد با عملکرد خود آن را به مشتریان گرامی نشان دهد.

این مطلب را دیده اید؟

آمارهای معاینه فنی | رتبه اول نیسان در آلایندگی و پراید در انحراف فرمان

مدیرعامل ستاد معاینه فنی تهران با اشاره به افزایش مراجعات به مراکز معاینه فنی، گفت: …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *