خانه / تخصصی / شعب و عاملیت‌های نگین خودرو در جمع ۱۰۰ نماینده برتر رنو ۲۰۱۷

شعب و عاملیت‌های نگین خودرو در جمع ۱۰۰ نماینده برتر رنو ۲۰۱۷

نام جشنی بزرگ و باشکوه است که هر ساله توسط کمپانی رنو در پاریس برگزار می‌شود و طی آن ۱۰۰ نماینده برتر رنو در سراسر دنیا انتخاب شده و با تشریفات مخصوصی از آنها تقدیر می‌شود.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، بنابر اعلام نگین خودرو، در این مراسم که نام کامل آن Dealer Of The Year است، معیارهای انتخاب و قرارگیری در لیست ۱۰۰ نفری نمایندگان برتر شامل دارا بودن استانداردهای سه‌گانه فروش، خدمات پس از فروش و قطعات تحت عنوان ۳S، افزایش حجم فروش به میزان معین در قیاس با سال گذشته در کشور، افزایش کیفیت ارائه خدمات با اجرای استانداردهای Care ۲.۰ وکسب نمره حد نصاب در ارزیابی‌های دوره‌ای رنو جهانی توسط بازرسان ویژه است.

ایران برای اولین بار با ۳ نماینده برتر نگین خودرو در این مراسم حاضر شد. آقایان تیموری از اصفهان، جلالی از گرگان و نیکوان از شعبه شیراز به‌عنوان نمایندگان برتر ایران به این مراسم راه یافتند.

جشن DOTY ۲۰۱۷ ماه گذشته در دو روز برگزار شد؛ برنامه روز اول بازدید مدعوین و اعضای خانواده‌شان از سالن اپرای مشهور پاریس و در روز دوم، پس از گردش در شهر و قایق‌سواری در رودخانه سِن، مراسم شام و اهدای جوایز در کاخ ورسای به‌عنوان سورپرایز ویژه برندگان این دوره از DOTY برگزار شد. این مراسم با میزبانی معاون اولCEO  رنو – تیری کاسکاس – و حضور افتخاری قهرمان پیشکسوت ۴ دوره از مسابقات فرمول ۱ رنو – آلن پراست – و اهدای جوایز به نمایندگان رنو از سراسر ۵ قاره خاتمه یافت.

این مطلب را دیده اید؟

آمارهای معاینه فنی | رتبه اول نیسان در آلایندگی و پراید در انحراف فرمان

مدیرعامل ستاد معاینه فنی تهران با اشاره به افزایش مراجعات به مراکز معاینه فنی، گفت: …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *