خانه / تخصصی / شش محصول ايران خودرو چهارستاره كيفي دريافت كردند

شش محصول ايران خودرو چهارستاره كيفي دريافت كردند

رمبناي نتايج ارزيابي شركت بازرسي كيفيت و استاندارد ايران در دو بخش كيفيت ظاهري و عملكردي، شش محصول ايران خودرو با چهار ستاره کیفی سبد محصولات ایران خودرو را به لحاظ کیفی ارتقا دادند، بطوری که در گروه قیمتی بیش از یک هزار میلیون ریال پژو ۲۰۰۸ و سوزوکی گراند ویتارا و در رده قیمتی ۲۵۰ میلیون تا ۵۰۰ میلیون ریالی پژو۲۰۷ و پژو۲۰۷ اتوماتیک، تندر۹۰ پلاس و تندر۹۰ پلاس اتوماتیک چهار ستاره کیفی را به خود اختصاص دادند.

 

همچنين درآخرين ارزيابي شركت بازررسي، كيفيت و استاندارد ايران، وانت تندر۹۰، هايما اس۵، رانا، دنا پلاس، ۲۰۶ و ۲۰۶ اس دي از محصولات توليدي ايران خودرو سه ستاره كيفي را به دست آوردند.

 

این گزارش نشان می دهد که روند ارتقاي ستاره كيفيت محصولات ايران خودرو از سال ۹۴ تا ۹۷ حكايت از افزايش سطح كيفي محصولات و در نهايت افزايش ستاره هاي كيفيت را دارد و گروه صنعتي ايران خودرو با اجراي پروژه هاي كيفيت در زنجيره ارزش توليد محصولات، توانسته نتايج ارزشمندي كسب كرده و جايگاه محصولات خود نزد مشتريان و جامعه را ارتقا دهد.

 

گفتنی است درحال حاضر نزديك به ۶۵ درصد از محصولات ايران خودرو داراي سطح كيفيت ۳ و ۴ ستاره هستند و هيچ يك از محصولات سواري این شرکت در سطح كيفي تك ستاره نيستند.

 

اين شركت با دارا بودن ۶ محصول چهار ستاره، ۶ محصول سه ستاره و ۶ محصول دو ستاره در ميان خودروسازان داخلي از نظر كيفيت محصول سرآمد است.

این مطلب را دیده اید؟

آمارهای معاینه فنی | رتبه اول نیسان در آلایندگی و پراید در انحراف فرمان

مدیرعامل ستاد معاینه فنی تهران با اشاره به افزایش مراجعات به مراکز معاینه فنی، گفت: …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *