خانه / تخصصی / سایت ایران خودرو از دسترس خارج شد
Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2018-06-17 09:01:08Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

سایت ایران خودرو از دسترس خارج شد

همشهری آنلاین:
قرار بود امروز یک‌شنبه ۲۷ خردادماه، ۱۰۰ هزار خودرو در قالب طرح‌های فروش نقدی و اعتباری عرضه شوند اما از ابتدای امروز سایت این شرکت از دسترس خارج شده است.

به گزارش ایلنا، پس از آنکه دو شرکت سایپا و ایران خودرو با کاهش عرضه به بازار به دلایل مختلف باعث شدند که قیمت خودروها تا ۵۰ درصد افزایش پیدا کند این دو شرکت تصمیم گرفتند در قالب طرح فروش عید فطر عرضه را به بازار آغاز کنند به طوری‌که مدیرکل صنایع محرکه وزارت صنعت اعلام کرد حباب قیمتی شکسته خواهد شد.

ایران خودرو در دو روز مانده به عید فطر اعلام فروش کرد اما به دلایل نامشخص اجرای این طرح را به امروز موکول کرد بنا بر اظهارات خان کرمی معاون فروش این شرکت قرار بود امروز ۱۰۰ هزار خودرو در قالب طرح های فروش نقدی و اعتباری عرضه شوند اما از ابتدای امروز سایت این شرکت از دسترس خارج شده است این در حالیست که هنوز اعلام نشده که این مشکل به دلیل هجوم مردم برای خرید خودرو صورت گرفته یا سایت دارای ایراد است.

بنا به اظهارات کارشناسان، با کاهش ارزش بیش از ۴۰ درصدی پول کشور مردم برای حفظ ارزش پول خود به سمت بازار کالاهای سرمایه‌ای از جمله خودرو روی آورده اند برای همین تقاضا در این وقت سال اینچنین افزایش داشته است.

این مطلب را دیده اید؟

آمارهای معاینه فنی | رتبه اول نیسان در آلایندگی و پراید در انحراف فرمان

مدیرعامل ستاد معاینه فنی تهران با اشاره به افزایش مراجعات به مراکز معاینه فنی، گفت: …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *