خانه / عمومی / دستگیری سارق خودروی لوکس هنگام تعویض پلاک

دستگیری سارق خودروی لوکس هنگام تعویض پلاک

سرکلانتر چهارم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارق خودرو در مرکز تعویض پلاک خبر داد .

سرهنگ ضرغام امیری در گفت و گو با ایسنا دراین باره گفت: درپی تماس ماموران راهنمایی و رانندگی مرکز تعویض پلاک در محدوده شرق تهران با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر حضور یک سارق در این مکان، تیمی از ماموران به محل اعزام شدند.
وی با اشاره به حضور ماموران در محل گفت: پس از حضور ماموران در محل مشخص شد فردی با یک دستگاه خودروی سواری مدل بالا در مرکز تعویض پلاک حاضر شده و قصد داشته که پلاکش را تعویض کند اما پس از ارائه مشخصات و مدارک به ماموران تعویض پلاک، ماموران متوجه مسروقه بودن آن شده و موضوع را به پلیس خبر داده اند.
سرکلانتر چهارم پلیس پیشگیری پایتخت، با بیان اینکه ماموران فرد مظنون و خودروی مسروقه را به کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس منتقل کردند، گفت: این فرد تحت بازجویی قرار گرفت و گرچه سعی داشت خود را بی‌اطلاع از موضوع نشان دهد ، اما سرانجام به جرم خود مبنی بر سرقت خودرو و جعل اسناد و مدارک آن برای دریافت پلاک جدید، اعتراف کرد.

امیری با بیان اینکه تحقیقات برای شناسایی مالک خودرو آغاز شد، اظهارکرد: پس از چند ساعت مالباخته شناسایی شده و با حضور در کلانتری خودرویش را نیز مورد شناسایی قرار داد.

به گفته وی برای متهم پرونده ای تشکیل شده و  برای تحقیقات بیشتر درمورد سرقت های احتمالی قبلی به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

این مطلب را دیده اید؟

ترامپ پیشنهاد اروپا برای حذف تعرفه صنایع خودروسازی را نپذیرفت

دونالد ترامپ پیشنهاد حذف تعرفه‌های سنگین گمرکی بر روی خودروهای وارداتی اروپایی به آمریکا را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *