خانه / بازار ایران / آغاز مشاركت قطعه سازان ايراني در زنجيره تامين محصولات پژو

آغاز مشاركت قطعه سازان ايراني در زنجيره تامين محصولات پژو

نشست مشترك قطعه سازان ايران خودرو و پژو با حضور مديران ارشد و سازندگان دو شركت ايرانی و فرانسوی، با هدف شناخت فرصت ها و توسعه همكاری های زنجيره تامين در توليد محصول مشترك برگزار شد.

در اين نشست بيش از ۱۳۰  مدير از ۶۵ شركت تامين كننده فرانسوي به همراه ۱۶ نفر از مديران ارشد پژو حضور داشتند. علاوه بر آن بيش از ۱۴۰ نفر از تامين كنندگان و قطعه سازان كشور نيز به دعوت شركت ساپكو در اين نشست حاضر بودند تا علاوه بر حضور در همايش امروز، فردا نيز ديداري دو و چند جانبه اي با همكاران فرانسوي خود داشته باشند.

در اين نشست حسين نجاری، مديرعامل ساپكو و محمدرضا معتمد مديرعامل شركت مشترك ايران خودرو و پژو «ايكاپ» و همچنين ژان كريستف كمار، قائم مقام اجرايی پژو در منطقه خاورميانه و آفريقا  و جومبارت، قائم مقام پروژه هاي عملياتي اين شركت در ايران سخنراني كردند.

نشست فعالان زنجيره تامين ايران خودرو و پژو فردا نيز ادامه خواهد داشت و با بازديد هيات فرانسوی از خطوط توليد سازندگان ايرانی دنبال خواهد شد.

تسریع در خودکفایی قطعات خودروهای جدید، ایجاد تعامل دو سویه میان قطعه سازان دو شرکت جهت ارتقای کیفی قطعات، افزایش توان فنی مهندسی و رقابت پذیری سازندگان داخلی، ایجاد پتانسیل های صادراتی در صنعت خودرو و قطعه سازی کشور و بسترسازی برای عقد قراردادهای همکاری مشترک از جمله اهدافی است که در این گردهمائی دو روزه دنبال مي شود.

این مطلب را دیده اید؟

آیا کارت سوخت برمی‌گردد ؟

مدیرعامل پیشین شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی تأکید کرد: سامانه کارت هوشمند در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *